ALLIED MACHINE AND ENGINEERING Spade Drill Insert: 12.80 mm Dia, Seat Size 12, Carbide, 140 deg Point XTP12-12.80
SKU: DBI39432224
Mfr: XTP12-12.80
UPC: N/A
Key Features
ALLIED MACHINE AND ENGINEERING Spade Drill Insert: 12.80 mm Dia, Seat Size 12, Carbide, 140 deg Point XTP12-12.80. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer ALLIED MACHINE AND ENGINEERING
Manufacturer Part Number XTP12-12.80
UNSPSC 23242105
Country Code US
Country Name United States of America (the)
Country Designation Designated Country
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the ALLIED MACHINE AND ENGINEERING Spade Drill Insert: 12.80 mm Dia, Seat Size 12, Carbide, 140 deg Point XTP12-12.80 also bought: