GIBRALTAR 2" Head Dia, 5/16-18 Hole, 1" High, Textured Coated Thermoplastic 3 Arm Knob G10-3041-M
SKU: DBI07109515
Mfr: G10-3041-M
UPC: N/A
Key Features
GIBRALTAR 2" Head Dia, 5/16-18 Hole, 1" High, Textured Coated Thermoplastic 3 Arm Knob G10-3041-M. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer GIBRALTAR
Manufacturer Part Number G10-3041-M
UOM EA
UOM Quantity 1
Item Package Quantity 1
Minimum Order Quantity 10.0
UNSPSC 31162801
Country Code US
Country Name United States of America (the)
Country Designation Designated Country
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the GIBRALTAR 2" Head Dia, 5/16-18 Hole, 1" High, Textured Coated Thermoplastic 3 Arm Knob G10-3041-M also bought: