GUDEN Piano Hinge: 4" Wide, 72" Long, 0.075" Thick PS08080711-72
SKU: DBI32958977
Mfr: PS08080711-72
UPC: N/A
Key Features
GUDEN Piano Hinge: 4" Wide, 72" Long, 0.075" Thick PS08080711-72. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer GUDEN
Manufacturer Part Number PS08080711-72
UNSPSC 31162403
Country Code US
Country Name United States of America (the)
Country Designation Designated Country
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the GUDEN Piano Hinge: 4" Wide, 72" Long, 0.075" Thick PS08080711-72 also bought: