GUDEN Piano Hinge: 4" Wide, 84" Long, 0.12" Thick PS10080811-84
SKU: DBI01493980
Mfr: PS10080811-84
UPC: N/A
Key Features
GUDEN Piano Hinge: 4" Wide, 84" Long, 0.12" Thick PS10080811-84. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer GUDEN
Manufacturer Part Number PS10080811-84
UNSPSC 31162403
Country Code US
Country Name United States of America (the)
Country Designation Designated Country
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the GUDEN Piano Hinge: 4" Wide, 84" Long, 0.12" Thick PS10080811-84 also bought: