PRO-LUBE 18" Long, 3,500 psi Operating Pressure, Thermoplastic Grease Gun Hose GHC-18/SPR/N
SKU: DBI48527337
Mfr: GHC-18/SPR/N
UPC: N/A
Key Features
PRO-LUBE 18" Long, 3,500 psi Operating Pressure, Thermoplastic Grease Gun Hose GHC-18/SPR/N. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer PRO-LUBE
Manufacturer Part Number GHC-18/SPR/N
UNSPSC 27112800
Country Code IN
Country Name India
Country Designation Non Designated Country
UPC Code 000485273371
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the PRO-LUBE 18" Long, 3,500 psi Operating Pressure, Thermoplastic Grease Gun Hose GHC-18/SPR/N also bought:
Best Seller
ALEMITE 12" Long, 4,800 psi Operating Pressure, Elastomeric Grease Gun Hose 317850-1