SMC PNEUMATICS Push-to-Connect Push-to-Connect Fitting: Bulkhead Union, M28x1.5 Thread, UNF, 16.00 mm OD KQ2E16-00A
SKU: DBI51431435
Mfr: KQ2E16-00A
UPC: N/A
Key Features
SMC PNEUMATICS Push-to-Connect Push-to-Connect Fitting: Bulkhead Union, M28x1.5 Thread, UNF, 16.00 mm OD KQ2E16-00A. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer SMC PNEUMATICS
Manufacturer Part Number KQ2E16-00A
UNSPSC 27121705
Country Code SG
Country Name Singapore
Country Designation Designated Country
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the SMC PNEUMATICS Push-to-Connect Push-to-Connect Fitting: Bulkhead Union, M28x1.5 Thread, UNF, 16.00 mm OD KQ2E16-00A also bought: