SUMITOMO Replaceable Drill Tips: SMDT1300MTL ACX70, 0.5118" Dia, 13.00 mm Dia, ACX70 5KHY178
SKU: DBI87047270
Mfr: 5KHY178
UPC: N/A
Key Features
SUMITOMO Replaceable Drill Tips: SMDT1300MTL ACX70, 0.5118" Dia, 13.00 mm Dia, ACX70 5KHY178. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer SUMITOMO
Manufacturer Part Number 5KHY178
UNSPSC 23242105
Country Code JP
Country Name Japan
Country Designation Designated Country
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the SUMITOMO Replaceable Drill Tips: SMDT1300MTL ACX70, 0.5118" Dia, 13.00 mm Dia, ACX70 5KHY178 also bought:
Best Seller
GUHRING Replaceable Drill Tips: 4112 13MM HT800, 0.5118" Dia, 13.00 mm Dia, 140 deg Point, K/P 9041120130000
SKU: DBI58571845
Replaceable Drill Tips
โญโญโญโญโญ
5.0
+ Add to Cart
Compatible
GUHRING Replaceable Drill Tips: 4114 13.5MM, 0.5315" Dia, 13.50 mm Dia, 140 deg Point, K 9041140135000
Replaceable Drill Tips
5.0
+ Add to Cart
DBISP Pick
GUHRING Replaceable Drill Tips: 4112 27/32 HT800, 0.8437" Dia, 21.43 mm Dia, 140 deg Point, K/P 9041120214300
Top Rated
GUHRING Replaceable Drill Tips: 4112 17.6MM HT800, 0.7087" Dia, 18.00 mm Dia, 140 deg Point, K/P 9041120176000