THOMAS & BETTS Cable Tie: 18" Long, Black, Nylon L-18-120-0-L
SKU: DBI73031775
Mfr: L-18-120-0-L
UPC: N/A
Key Features
THOMAS & BETTS Cable Tie: 18" Long, Black, Nylon L-18-120-0-L. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer THOMAS & BETTS
Manufacturer Part Number L-18-120-0-L
UOM EA
UOM Quantity 1
Item Package Quantity 50
Minimum Order Quantity 1.0
UNSPSC 39121703
Country Code TH
Country Name Thailand
Country Designation Non Designated Country
UPC Code 728494912738
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the THOMAS & BETTS Cable Tie: 18" Long, Black, Nylon L-18-120-0-L also bought: