VALUE COLLECTION Chucking Reamer: 5.50 mm, 5" OAL, 1-1/4" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS SM0500550
SKU: DBI84396787
Mfr: SM0500550
UPC: N/A
Key Features
VALUE COLLECTION Chucking Reamer: 5.50 mm, 5" OAL, 1-1/4" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS SM0500550. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer VALUE COLLECTION
Manufacturer Part Number SM0500550
UNSPSC 23241611
Country Code BA
Country Name Bosnia and Herzegovina
Country Designation Non Designated Country
UPC Code 679662058102
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the VALUE COLLECTION Chucking Reamer: 5.50 mm, 5" OAL, 1-1/4" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS SM0500550 also bought:
Best Seller
SKU: DBI63751481
Chucking Reamers
โญโญโญโญโญ
5.0
+ Add to Cart
Compatible
Chucking Reamers
5.0
+ Add to Cart
DBISP Pick
CLEVELAND Chucking Reamer: 7/8", 10" OAL, 2-5/8" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS C26876
Top Rated
CLEVELAND Chucking Reamer: 7/16", 7" OAL, 1-3/4" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS C25947