VALUE COLLECTION Chucking Reamer: 8.00 mm, 6" OAL, 1-1/2" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS SM0500800
SKU: DBI81136459
Mfr: SM0500800
UPC: N/A
Key Features
VALUE COLLECTION Chucking Reamer: 8.00 mm, 6" OAL, 1-1/2" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS SM0500800. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer VALUE COLLECTION
Manufacturer Part Number SM0500800
UPC Code 728012948614
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the VALUE COLLECTION Chucking Reamer: 8.00 mm, 6" OAL, 1-1/2" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS SM0500800 also bought:
Best Seller
CLEVELAND Chucking Reamer: 0.4990", 8" OAL, 2" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS C26080
SKU: DBI63752828
DBISP Pick
CLEVELAND Chucking Reamer: #47, 3" OAL, 3/4" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS C25101
Top Rated
CLEVELAND Chucking Reamer: V, 7" OAL, 1-3/4" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS C25811