VALUE COLLECTION Chucking Reamer: 8.50 mm, 6" OAL, 1-1/2" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS SM0500850
SKU: DBI84396811
Mfr: SM0500850
UPC: N/A
Key Features
VALUE COLLECTION Chucking Reamer: 8.50 mm, 6" OAL, 1-1/2" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS SM0500850. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer VALUE COLLECTION
Manufacturer Part Number SM0500850
UPC Code 679662058164
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the VALUE COLLECTION Chucking Reamer: 8.50 mm, 6" OAL, 1-1/2" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS SM0500850 also bought:
Best Seller
CLEVELAND Chucking Reamer: 4.80 mm, 4-1/2" OAL, 1-1/8" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS C25365
SKU: DBI63752216
DBISP Pick
CLEVELAND Chucking Reamer: 3/8", 7" OAL, 1-3/4" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS C25807
Top Rated
CLEVELAND Chucking Reamer: 21/64", 6" OAL, 1-1/2" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS C25698