VALUE COLLECTION O-Ring: 16" ID x 20" OD, 2" Thick, Viton ZMSCV2X16
SKU: DBI31958960
Mfr: ZMSCV2X16
UPC: N/A
Key Features
VALUE COLLECTION O-Ring: 16" ID x 20" OD, 2" Thick, Viton ZMSCV2X16. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer VALUE COLLECTION
Manufacturer Part Number ZMSCV2X16
UOM EA
UOM Quantity 1
Item Package Quantity 25
Minimum Order Quantity 1.0
UNSPSC 31400000
Country Code TW
Country Name Taiwan (Province of China)
Country Designation Designated Country
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the VALUE COLLECTION O-Ring: 16" ID x 20" OD, 2" Thick, Viton ZMSCV2X16 also bought: