VALUE COLLECTION Pressure Gauge: 2" Dial, 100 psi, 1/4" Thread, NPT, Lower Mount 116AL20100
SKU: DBI70670757
Mfr: 116AL20100
UPC: N/A
Key Features
VALUE COLLECTION Pressure Gauge: 2" Dial, 100 psi, 1/4" Thread, NPT, Lower Mount 116AL20100. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer VALUE COLLECTION
Manufacturer Part Number 116AL20100
UNSPSC 41112412
Country Code CN
Country Name China
Country Designation Non Designated Country
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the VALUE COLLECTION Pressure Gauge: 2" Dial, 100 psi, 1/4" Thread, NPT, Lower Mount 116AL20100 also bought:
Best Seller
ASHCROFT Pressure Gauge: 2-1/2" Dial, 0 to 1,000 psi, 1/4" Thread, NPT, Lower Mount 94212