EURI LIGHTING Commercial & Industrial Fluorescent Lamp: 15 W, A19, Medium EA19-15W2020E
SKU: DBI18335505
Mfr: EA19-15W2020E
UPC: N/A
Key Features
EURI LIGHTING Commercial & Industrial Fluorescent Lamp: 15 W, A19, Medium EA19-15W2020E. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer EURI LIGHTING
Manufacturer Part Number EA19-15W2020E
UNSPSC 39101600
Country Code COO Data Unavailable
UPC Code 811174032601
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the EURI LIGHTING Commercial & Industrial Fluorescent Lamp: 15 W, A19, Medium EA19-15W2020E also bought:
Best Seller
PHILIPS Commercial & Industrial Fluorescent Lamp: 26 W, PLC, 2-Pin 383232
SKU: DBI40616708