HARVEY TOOL Chucking Reamer: 0.1880", 4" OAL, 1" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, Solid Carbide RSB1880-C3
SKU: DBI46705471
Mfr: RSB1880-C3
UPC: N/A
Key Features
HARVEY TOOL Chucking Reamer: 0.1880", 4" OAL, 1" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, Solid Carbide RSB1880-C3. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer HARVEY TOOL
Manufacturer Part Number RSB1880-C3
UNSPSC 23241611
Country Code US
Country Name United States of America (the)
Country Designation Designated Country
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the HARVEY TOOL Chucking Reamer: 0.1880", 4" OAL, 1" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, Solid Carbide RSB1880-C3 also bought:
Best Seller
SKU: DBI63751085
Chucking Reamers
โญโญโญโญโญ
5.0
+ Add to Cart
Compatible
Chucking Reamers
5.0
+ Add to Cart
DBISP Pick
CLEVELAND Chucking Reamer: #4, 5" OAL, 1-1/4" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS C25417
Top Rated
CLEVELAND Chucking Reamer: 17/64", 6" OAL, 1-1/2" Flute Length, Straight, Straight-Cylindrical, HSS C25550