VALUE COLLECTION O-Ring: 10" ID x 14" OD, 2" Thick, Nitrile Butadiene Rubber ZMSCH2X10
SKU: DBI31958374
Mfr: ZMSCH2X10
UPC: N/A
Key Features
VALUE COLLECTION O-Ring: 10" ID x 14" OD, 2" Thick, Nitrile Butadiene Rubber ZMSCH2X10. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer VALUE COLLECTION
Manufacturer Part Number ZMSCH2X10
UOM EA
UOM Quantity 1
Item Package Quantity 100
Minimum Order Quantity 1.0
UNSPSC 31400000
Country Code VN
Country Name Viet Nam
Country Designation Non Designated Country
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the VALUE COLLECTION O-Ring: 10" ID x 14" OD, 2" Thick, Nitrile Butadiene Rubber ZMSCH2X10 also bought: