VALUE COLLECTION Pressure Gauge: 2" Dial, 100 psi, 1/4" Thread, NPT, Center Back Mount 111CB20100
SKU: DBI70669924
Mfr: 111CB20100
UPC: N/A
Key Features
VALUE COLLECTION Pressure Gauge: 2" Dial, 100 psi, 1/4" Thread, NPT, Center Back Mount 111CB20100. Shop at DB Industrial Supplies. View specifications, pricing, and ordering details.
In Stock
10 in stock โ€” ships today by 5 PM ET
3-5 days
10 in stock
  • Reviews 0
Manufacturer VALUE COLLECTION
Manufacturer Part Number 111CB20100
UNSPSC 41112412
Country Code CN
Country Name China
Country Designation Non Designated Country
5 โญ
0%
4 โญ
0%
3 โญ
0%
2 โญ
0%
1 โญ
0%
No reviews yet.
Frequently Bought Together
Customers who purchased the VALUE COLLECTION Pressure Gauge: 2" Dial, 100 psi, 1/4" Thread, NPT, Center Back Mount 111CB20100 also bought:
Best Seller
ASHCROFT Pressure Gauge: 2-1/2" Dial, 0 to 60 psi, 1/4" Thread, NPT, Lower Mount 83215
SKU: DBI56480619
Pressure Gauges
โญโญโญโญโญ
5.0
+ Add to Cart
Compatible
ASHCROFT Pressure Gauge: 2-1/2" Dial, 0 to 1,000 psi, 1/4" Thread, NPT, Lower Mount 94212
Pressure Gauges
5.0
+ Add to Cart
DBISP Pick
ASHCROFT Pressure Gauge: 2-1/2" Dial, 0 to 15,000 psi, 1/4" Thread, NPT, Lower Mount 662876784817
Top Rated
ASHCROFT Pressure Gauge: 3-1/2" Dial, 5,000 psi, 1/4" Thread, NPT, Lower Mount 94225